Hyundai – możliwości koncernu z Korei

koreański koncern hyundai

W kwietniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich w trakcie Poznań Motor Show 2018 Hyundai zaprezentował dwa całkowicie nowe modele samochodów. Po raz pierwszy w naszym kraju zaprezentowano Hyundai KONA Electric – jest to pierwszy w Europie subkompaktowy SUV z napędem elektrycznym. Poza tym modelem zaprezentowano także całkowicie nowy model Hyundai Santa Fe.

Zaprezentowany w Poznaniu model Kona Electric, jest prezentacją możliwości projektantów Hyundaia. Samochód został przedstawiony jako interpretacja innowacyjności w rozumieniu tej marki oraz w podejściu do tematu mobilności przyszłych pokoleń. Jednocześnie jest to także potwierdzenie wiodącej roli w procesie przejścia branży motoryzacyjnej na silniki elektryczne i hybrydowe. Model Kona Electric, jest oznaką gotowości koncernu do produkcji masowej zeroemisyjnych pojazdów. Nowy model jest samochodem zaprojektowanym od podstaw, bez kompromisów, odzwierciedla topowe trendy w motoryzacji, ekomobilność i charakterystyka samochodów SUV.

Hyundai Santa Fe to już czwarta generacja tych pojazdów. Jest ona dopełnieniem bardzo szerokiej gamy SUV’ów Hyundaia. Santa Fe charakteryzuje się wyrazistą i elegancką stylistyką, bardzo przestronnym wnętrzem oraz topowy w klasie pakiet wymagań w kwestii bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania. Stylistyka nowego Santa Fe jest skierowana w stronę nowoczesnego, rodzinnego SUV’a. Rzucający się w oczy design, którego głównymi elementami są podwójne reflektory, a także kaskadowa osłona chłodnicy. W celu spełnienia najwyższych, europejskich standardów, ten model czwartej generacji oferuje jedne z najlepszych rozwiązań w swojej klasie w kwestii bezpieczeństwa jazdy, oraz autorskie i pionierskie w branży motoryzacyjnej rozwiązanie nazwane Hyundai SmartSense™. Jest to opracowany przez inżynierów Hyundaia alert pasażerów na tylnej kanapie. Wykrywa on obecność pasażerów na tylnych siedzeniach w momencie, gdy kierujący pojazdem opuszcza pojazd. Natomiast system bezpiecznego wysiadania, ma na celu zapobieganie potencjalnym wypadkom, blokując drzwi i powstrzymująć wysiadanie w momencie gdy z tyłu nadjeżdża pojazd.

Na poprawne działanie systemów przez cały okres posiadania tych pojazdów składa się także solidny serwis Hyundaia. NordAuto Hyundai Białystok jest tego przykładem. Naprawy w serwisie wykonywane są przez wyszkolonych, doświadczonych oraz certyfikowanych pracowników. Każdy z nich przechodzi obowiązkowe szkolenia techniczne oraz produktowe. Dzięki temu jest pewność, że obsługa i konserwacja samochodu jest wykonana prawidłowo i zgodnie z aktualnymi wymogami producenta. Autoryzowane serwisy Hyundai są wyposażone w zawsze aktualną dokumentacją techniczną i oprogramowanie diagnostyczne. Diagnoza może być wykonana na starszych modelach oraz nowoczesnych. W przypadku gdy odholowany samochód nie będzie mógł być naprawiony tego samego dnia, serwis Hyundai Białystok zapewnia samochód zastępczy. Doskonałym przykładem dbałości o klienta przez autoryzowane serwisy Hyundai jest możliwość dostarczenia paliwa na miejsce wskazane przez kierowcę. Po więcej informacji zapraszamy do autoryzowanego serwisu NordAuto Hyundai Białystok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *