Hyundai – możliwości koncernu z Korei

koreański koncern hyundai

W kwietniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich w trakcie Poznań Motor Show 2018 Hyundai zaprezentował dwa całkowicie nowe modele samochodów. Po raz pierwszy w naszym kraju zaprezentowano Hyundai KONA Electric – jest to pierwszy w Europie subkompaktowy SUV z napędem elektrycznym. Poza tym modelem zaprezentowano także całkowicie nowy model Hyundai Santa Fe.

Zaprezentowany w Poznaniu model Kona Electric, jest prezentacją możliwości projektantów Hyundaia. Samochód został przedstawiony jako interpretacja innowacyjności w rozumieniu tej marki oraz w podejściu do tematu mobilności przyszłych pokoleń. Jednocześnie jest to także potwierdzenie wiodącej roli w procesie przejścia branży motoryzacyjnej na silniki elektryczne i hybrydowe. Model Kona Electric, jest oznaką gotowości koncernu do produkcji masowej zeroemisyjnych pojazdów. Nowy model jest samochodem zaprojektowanym od podstaw, bez kompromisów, odzwierciedla topowe trendy w motoryzacji, ekomobilność i charakterystyka samochodów SUV.

Hyundai Santa Fe to już czwarta generacja tych pojazdów. Jest ona dopełnieniem bardzo szerokiej gamy SUV’ów Hyundaia. Santa Fe charakteryzuje się wyrazistą i elegancką stylistyką, bardzo przestronnym wnętrzem oraz topowy w klasie pakiet wymagań w kwestii bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania. Stylistyka nowego Santa Fe jest skierowana w stronę nowoczesnego, rodzinnego SUV’a. Rzucający się w oczy design, którego głównymi elementami są podwójne reflektory, a także kaskadowa osłona chłodnicy. W celu spełnienia najwyższych, europejskich standardów, ten model czwartej generacji oferuje jedne z najlepszych rozwiązań w swojej klasie w kwestii bezpieczeństwa jazdy, oraz autorskie i pionierskie w branży motoryzacyjnej rozwiązanie nazwane Hyundai SmartSense™. Jest to opracowany przez inżynierów Hyundaia alert pasażerów na tylnej kanapie. Wykrywa on obecność pasażerów na tylnych siedzeniach w momencie, gdy kierujący pojazdem opuszcza pojazd. Natomiast system bezpiecznego wysiadania, ma na celu zapobieganie potencjalnym wypadkom, blokując drzwi i powstrzymująć wysiadanie w momencie gdy z tyłu nadjeżdża pojazd.

Na poprawne działanie systemów przez cały okres posiadania tych pojazdów składa się także solidny serwis Hyundaia. NordAuto Hyundai Białystok jest tego przykładem. Naprawy w serwisie wykonywane są przez wyszkolonych, doświadczonych oraz certyfikowanych pracowników. Każdy z nich przechodzi obowiązkowe szkolenia techniczne oraz produktowe. Dzięki temu jest pewność, że obsługa i konserwacja samochodu jest wykonana prawidłowo i zgodnie z aktualnymi wymogami producenta. Autoryzowane serwisy Hyundai są wyposażone w zawsze aktualną dokumentacją techniczną i oprogramowanie diagnostyczne. Diagnoza może być wykonana na starszych modelach oraz nowoczesnych. W przypadku gdy odholowany samochód nie będzie mógł być naprawiony tego samego dnia, serwis Hyundai Białystok zapewnia samochód zastępczy. Doskonałym przykładem dbałości o klienta przez autoryzowane serwisy Hyundai jest możliwość dostarczenia paliwa na miejsce wskazane przez kierowcę. Po więcej informacji zapraszamy do autoryzowanego serwisu NordAuto Hyundai Białystok.

Comments are closed.